WINTER EDITION 9/2/2024

Protože do letního festivalu je to přeci jen daleko a my prostě nechceme tak dlouho čekat, i letos pro vás připravujeme KAMEN!CE WINTER EDITION! Dávka koncertů nacpaná do jednoho dne a vše se bude opět odehrávat v českokamenickém kulturáku. 

ČASOVÝ HARMONOGRAM:
18:00   dveře
18:30   Karolina Beranova
19:50   Letní kapela
21:30   Vypsaná fixa
23:20   Pio Squad
0:30     Hello Marcel
1:30     ŠatySVlečkou

Vstupenky v prodeji tady!

VYPSANÁ FIXA

Pardubická hudební skupina hrající punk a alternativní rock. Její tvorba je proslulá zajímavými básnickými – často surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman Michal Mareda známý jako Márdi. Největším vzorem Vypsané fixy byli a jsou Pixies. Tato parta je především koncertní kapelou, hraje po celé republice, je jedním z nejvytěžovanějších hostů letních festivalů a často vyjíždí i za hranice.

LETNÍ KAPELA

Letní kapela je projektem uznávaného hudebníka a výtvarníka Jaromíra 99, kterým v roce 2019 navázal na své úspěšné působení v kapelách Priessnitz, Umakart či Kafka Band. Přesto nové hudební uskupení nalezlo rychle svůj svébytný zvuk, který společně s Jaromírovým osobitým projevem dopomohl ke štědrému přijetí publikem.

PIO SQUAD

O rapový slot se nám postarají tyto jihlavské legendy domácí hip-hopové scény! Pio Squad vznikli už v roce 1998, tenkrát ještě pod názvem Jižní pionýři. Mají za sebou několik alb a ocenění soškou Anděl. Jsou stálicí domácí hudební sféry. Na české hip-hop scéně kapela spolupracovala se všemi zásadními jmény od Vladimira 518 a Hugo Toxxxe, až ke slovenským hvězdám jako Moja Reč, Zverina a Vec.

HELLO MARCEL

Duo Michael Macek, zvaný Šmáca, a Adam Sodomka, co objevili diskofilní a poetickou synergii. Texty suché i hluboké, hýřící vtipem i krutými beaty. Hudba úderná i jemná, protínaná elektricky přesnou rytmikou. A do toho ty jejich neotřelé taneční kreace!

KAROLINA BERANOVÁ

Abychom do vás nervali jen samé kytary a disco, dopřejeme vám také trochu té něhy. Winter Edition odstartuje písničkářka Karolina Beranová, se kterou se vydáte na jízdu plnou silných andělských vokálů a půvabně upřímných textů. Svou tvorbu odstartovala na jaře 2022 poté, co vydala své debutové EP, Please Be Gentle, které se uchytilo ve světových playlistech. Stala se tváří playlistu NEON a součástí EQUAL global. Letos jste si ji mohli poslechnout například na Colours of Ostrava.

DJ ŠATYSVLEČKOU

Afterparty do vás nahustí Jiří Popelka alias DJ ŠatySVlečkou!